MÖBLER / Bord / Konsolbord 9513612
nr 951 3612
Konsolbord
Sent 1800-tal, stenskiva, längd: 68 cm, djup: 30 cm, höjd: 60 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 mars 2015
kl 18:09:13
400 kr
450 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)